2016-2017 9. Sınıf Tarih Dersi Biryay Yıllık Planı

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Kağan
Yönetici
2016-2017 9. Sınıf Tarih Dersi Yıllık Planı (BİRYAY) na ulaşabilmek için PLATİN veya ALTIN ÜYE olmanız gerekmektedir.Altın üyelik işlemleriniz için lütfen BURAYA tıklayınız.

Ortöğretim kurumları yönetmeliği gereği 2 sınav + 1 dönem sonu sınavı biçiminde hazırlanmıştır.

Dikkat; Tüm planlar kişiye özel hazırlanmakta ve pdf formatında mail adresine gönderilmektedir.

Bu plan ALTIN ÜYElere özeldir.

ALTIN ÜYE iseniz plan için tıklayınız.

R Çevrimdışı

rooney99

New member
Bu planlar yeni kitaplara göre mi? 9. 10. 11. ve 12. sınıfların tüm ders kitapları değişmiş.Farklı yayın evleri tarafından basılmış ?

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Kağan
Yönetici
Üyelerimizin belirttiği kitaplara göre yapıyoruz Hocam. Şu an tarih 9 BİRYAY, tarih 10 TUNA, inkılap TOP, çağdaş TOP olarak gözüküyor. Kitabın farklı bir yayın evi olması durumunda bana haber verdiğinizde hemen yıllık planı yeniliyorum.

Selametle.

T Çevrimdışı

tuğbapemik

New member
hocam ben de bir yay tuna ve top yayınlarını planlarını istiyorum.üyelik ücreti ne kadar ayrıntıları yazar mısınız?hemen bugün yollar mısınız_acil lazım

G Çevrimdışı

ggorkem

New member
mesajıma cevap yazmışsın ama. internette aratın planlar var bütün kitaplar için. buna para kazandırmayın. tuna top biryay alayı var...

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Kağan
Yönetici
Öncelikle burası özgür bir ülke, burası da aynı şekilde herkezin istediğini paylaşabildiği bir site. Lakin sizi adaba davet ediyor, benden "buna" biçiminde söz etmemenizi rica ediyorum.

Paylaşmış olduğunuz siteye gelince. Siteyi birazcık inceleseydiniz o sitenin de benim olduğunu anlardınız. :))

Selametle.

Geri