2013-2014 12. Sınıf Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersi Yıllık Planı (2 Saatlik)

N Çevrimdışı

nuripe

New member
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihinin 2 saatlik plan linkinden 4 saatlik çıkıyor, bir yanlışlık mı var ben mi ulaşamıyorum??

M Çevrimdışı

moryel

New member
merhaba arkadaşlar ben meslekte daha çok yeniyim:) benım elıme haftalık her sınıfa 2 saat derse gırecegım soylendı mesela 2 saat 9 lara 2 saat 10 lara ama ben anlamadım secmelı tarıh var bırde normal tarıh var bunların hangısı secmelı hangısıdegıl anlamadım nasıl bır yıllık plan hazırlayacagım yardımcı olur musunuz??

M Çevrimdışı

moryel

New member
birde niçin altın üye oluyorum anlamadım sitenize kayıt oldum ama yıllık planları niçin indiremiyorum yardımcı olur musunuz?

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Kağan
Yönetici
Öncelikle okul idaresine tam olarak dersleri sorun hocam. 9. sınıf tarih 2 saattir. 10 sınıfta 2 saat zorunlu tarih dersi var. Bunun yanında 2 saate seçmeli tarih varsa 4 saatlik plan gerekir. 11lerde inkılap 2 saat. 11lerde seçmeli tarih olup olmadığını varsa 2 saat mi 4 saat mi olduğunu sorun. Son olarakta 12lerde çağdaş varsa 2 mi 4 mü olduğunu sorun. Bu arada aramızaa hoş geldiniz.

S Çevrimdışı

selhanad

New member
Sayın İlteriş ben üye olduğumu düşünüyordum. Sistemi mi değiştirdiniz. Altın üyeliği ne zaman yaptınız da haberim yok.Ben planları nasıl alabilirim.

Geri