Tarihten Kim 100 İster Yarışması (Şartlı Paylaşım)

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Yarışmanın Özellikleri
Powerpoint ile hazırlanmıştır. Yarışmada toplam 15 soru vardır. 10. soru baraj sorusudur. 15. soruyuda bilen 100'ü alır. Yarışmacının 2 joker hakkı vardır. 1.si "bir arkadaşa sormak istiyorum" joker hakkı 2. "sınıfa sormak istiyorum" joker hakkı. (Not: Arka planlar Egul den alınmışıtr.) Yukarıdaki yarışma Kuruluş Devri'ne özeldir. Okulumuzda tarih kulübü etkinliği olarak her ay yapılmaktadır.


Paylaşımın Şartları
Aşağıdaki şartlardan birini yerine getirmeniz halinde sunu sizin adınıza düzeltilecek. Sadece ilk sayfanın sağ altında "ilteriş" yazacak biçimde şifrelenerek adresinize postalanacaktır. Şartlar:

1- Sitemizde 50 paylaşım yapma: Paylaşımdan kastımız tarihi değer taşıyan ve daha önce sitemize gönderilmemiş olan mesajlar göndermenizdir. Bu eylemi gerçekleştirip özel mesajla bana bildirdiğiniz takdirde mesajlarınız incelenecek. Şartlara uyuyor ise "sunu"nuz size ulaştırılacaktır. (Neler paylaşım sayılmaz: Teşekkür içeren mesajlar, herhangi bir mesaja cevap vermek için yazılan mesajlar(belge ile cevap veriyor iseniz sayılır) meclis-i talebe, istek ve önerileriniz, soru(nu)m var, forum kullanımı, anketler, hoşgeldiniz, mezun olduğunuz okul, ülkeler ve iller tarih, tarih sözlüğü bölümlerine yazılan mesajlar paylaşım olarak kabul edilmeyecektir.)

2- 5 ytl: Bu seçeneği değerlendirmek istiyorsanız tarihportali@gmail.com'a mail atınız. (Buradan elde edilecek gelir sitemizin ve okulumuzun tarih kulübünün giderleri için kullanılacaktır.)

NOT: İsteyen arkadaşımıza 75 paylaşım yada 10 ytl karşılığında istediği sorulardan yarışma hazırlanır.
 
ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator
Ynt: Tarihten Kim 100 İster Yarışması (Şartlı Paylaşım)

Bende isterim. :D)
 
ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Ynt: Tarihten Kim 100 İster Yarışması (Şartlı Paylaşım)

Hocam şartlar arasına yazmayı unutmuşum kusura bakmayınız.

"docmd5tr" için özel şart: 1500 mesaj karşılığında verebilirim ancak. :/*
 
ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator
Ynt: Tarihten Kim 100 İster Yarışması (Şartlı Paylaşım)

Allah'ın izniyle onu da yaparız. Selametle.
 
Geri
Üst