sikayetvar.com(Aldığınız Bir Üründen Dolayı Şikayetiniz mi Var?)

ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator
Hakında

ŞikayetVar-Çözüm Platformu, "Her şikayet bir armağandır" paradigmasının günümüz şirket ve kurumlarında bir değer olarak kurumsallaşmasına hizmet etmektedir.

ŞikayetVar, Çözüm Platformu kullanılarak, alınmış mal ve hizmetlere yönelik problemlere çözümler bulunabilmekte, firma ve kurumlar ile hükümet organlarına ilişkin öneriler yapılabilmektedir. Ayrıca ŞikayetVar aracılığıyla, ürün ve hizmetlere ilişkin övgüler de gönderilebilmektedir.

En son web teknolojileri ile yapılanmış ve sürekli yenilenen arayüzleri, işlevsel yönetim alt birimleriyle çözümün bir parçası olabilecek herkesi otomatik olarak biraraya getirebilmektedir.

Gelen hiçbir şikayet, öneri, yorum veya övgü otomatik olarak WEB'e atılmamakta, ciddi bir elemeden geçtikten sonra sisteme dahil edilmektedir.

Hergün yüzlerce şikayet, övgü ve yorumun geldiği ŞikayetVar, sahip olduğu veri tabanı ile ürün ve hizmet almak isteyenlerin, düşündükleri ürünlere yönelik araştırma yapmaları için de eşsiz bir ortam yaratmaktadır.

Nasıl Çalışıyorlar

Sikayetvar.com'u "kaliteyi arayan herkesin ilk adresi olmak" vizyonundan yola çıkarak yaptık. Üretici, müşteri ve son kullanıcı arasında etkili bir çözüm platformu(buluşma noktası) olabilmeyi amaçladık.

Sitemizde firma ve kurumlara yönelik şikayetlerinizi dile getirebilir, övgülerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan her şikayet, konusunun uzmanlarından oluşmuş, çoğu kalite gönüllüsü bir grup tarafından incelenmektedir. Hiç bir şikayet otomatik olarak web sayfamızda yayınlanmamaktadır. İnceleme esnasında şikayet, bozuk ve küfürlü ifadelerden arındırılarak düzeltilmektedir. Şikayetleri sitemizde yayınlamamızın maksadı firma ve kurumları zor duruma düşürmek değil, ürünlerinin müşteri ve son kullanıcılar tarafından nasıl algılandığı konusunda onlara geri besleme vererek ülkemizde kalite anlayışının gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Görünen sitenin arkasında son derece dinamik bir yönetim kısmı vardır. Şikayetlere yönelik cevaplama ve yönlendirmeler uzmanlarımız tarafından buradan yapılmaktadır. Sitemizi kullanarak şikayette bulunduğunuzda, ilgili firma/kurum sistemimizin üyesi ise, en kısa zamanda sizinle irtibat kurulacaktır.

Sikayetvar.com bireylere yönelik şikayetlere yer vermemektedir.

Şikayetlerinizde ilgili firma/kurum hakkında genelleme yaparken hassas olmanızı önemle rica ediyoruz.

Şikayet Okuma
Sitede yayınlanan şikayetleri son gelen şikayetten itibaren tarih sırasıyla okuyabileceğiniz gibi, firmalara ve kategorilere göre de görebilir veya site içi arama motorunu kullanarak �anahtar sözcükler� aracılığıyla aramalar yapabilirsiniz. Her bir şikayeti okurken, şikayete, firma ile görüşmelere ve şikayet hakkındaki üçüncü kişiler tarafından yazılmış yorumlara ulaşabilirsiniz.
Üye Firma
Yeni bir şikayet web sitemizde yayınlandığında, şikayet edilen firma sistemimize üye ise, hakkında şikayet geldiğine yönelik otomatik bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Her üye firmanın kendine özel web sayfası vardır. Firma sorumluları firma bölümünden giriş yaparak gelen şikayetlerine, şikayetçi ile müzakere süreçlerine, şikayetçinin irtibat bilgilerine buradan ulaşabilirler.
Üye Olmayan Firma
Eğer firma çözüm platformumuza üye değilse, irtibat bilgilerine ve firmadan sorumlu birilerine ulaşılmaya çalışılır. Sistemimizden haberdar değillerse, hakkımızda ayrıntılı bilgi verilir ve haklarında gelen şikayetlerin mevcut durumu konusunda raporlar sunulur. Şikayetleri cevaplaması için yol gösterilir, üyelik süreci anlatılır. Bütün gayretlere rağmen duyarsız kalmakta ısrar eden firma ve kurumlar ise her yeni şikayet geldiğinde yeniden ikaz edilir.
Çıktığımız kalite yolculuğunda, sizlerin ilgisi ve desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Öneri ve eleştirileriniz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmemize katkıda bulunacaktır.

Selametle
 
Geri
Üst