Tekno sinav eğitim yazilim programi

D Çevrimdışı

dmlgl44

New member
En iyi YKS Değerlendirme Programı,
En son değişikliklerle YKS sınav sistemi güncellemesi tamamlanmış ve kullanıma hazır hale gelmiştir.
Her iki oturumda da öğrencilerin kitapçık kodlamasına gerek yoktur, Sistem her öğrencinin hangi oturumda hangi kitapçığı kullandığını kendisi bulur,
İki ayrı oturumu birleştirerek tek bir sınav şekline dönüştürür, farklı kodlamadan dolayı birleşmeyen öğrenci kodlamaları manual olarak düzeltmeden sonra kayıt birleşmesi gerçekleştirilebilir.
Sınav ardından sınav sonuçları Öğrenci ve Velilere SMS yoluyla iletilebilir.
Tüm sınavlar için çok gelişmiş bir raporlama sistemi vardır. TYT ve YKS oturumları ayrı ayrı veya bölümlere göre raporlandırılabilir.
Sınav sonuç karneleri istenirse kazanımlara göre de alınabilir.
Bunların dışında madde analizleri, Sınıf şube karşılaştırmaları, kazanımlara göre öğrenci başarıları vb. onlarca rapora program içerisinden ulaşmak mümkündür.

Toplam 5 MB boyutundaki Teknosinav Eğitim Otomasyon Programının www.teknosinav.com adresinden indirilme ve kurulum süresi yaklaşık 1 dakikadır. Deneme amaçlı yapmış olduğunuz bilgi ve veri girişlerine lisans işleminin ardından kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Teknosinav Eğitim Otomasyonu İçerisinde kullanabileceğiniz bölümler şu şekildedir

1- Öğrenci Kayıt Takip Modülü
Öğrenci ve velileri tüm bilgileriyle kaydederek her türlü rapora ulaşabileceğiniz, veli görüşmelerini kaydedebileceğiniz, servis araçlarını kontrol edebileceğiniz, rehberlik notlarını tutabileceğiniz, danışman öğretmen, kulüp işlemleri vb. bölümdür.

2- Deneme Sınavları
Herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okuttuğunuz TEOG, YKS, KPSS, Yabancı Dil, Dikey geçiş sınavları, Üniversitelerde özel sınavlar vb tüm sınavları değerlendirebilirsiniz. Gerek kullanım kolaylığı ve esnekliği, gerekse en zengin Sınav raporları, Sınav sonuç karneleri ve Sınav analizleriyle ölçme değerlendirmede farkı hissedeceğiniz bir bölümdür.

3- Birebir Etüt Programı
Hangi öğretmenler hangi öğrencilerle hangi tarih ve saatte nerede hangi konuları çalışacaklar, Öğretmen ve öğrenci ücretlendirmesi ne şekilde oluşacak ? Tüm bu işlemlerinizi entegre çalışan birden fazla bilgisayarda en pratik şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir programdır. Kiosk sistemini kullanarak öğrencilerin sınırlamalar dahilinde kendilerinin birebir almalarıyla rehber öğretmeninizin de boşa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kiosktan veya rehber öğretmenlerin vermiş olduğu birebirler, sayısız etüt raporlarının yanı sıra aynı anda kurum içerisinde yerleştirilmiş LCD ekranlardan da takip edilebilir. Dilerseniz etütleri öğretmen ve öğrencilere SMS yoluyla anında bildirebilirsiniz.

4- Ödev Takip İşlemleri
Her türlü ödevlendirme işleminin yapılabileceği bir bölümdür. Verilen ödevler bitirilmesi gereken tarih ve konusuyla velilere SMS olarak gönderilir. Ödev sonuçları da aynı şekilde puan olarak SMS olarak bildirilir.

5- Devamsızlık İşlemleri
İster günlük, isterseniz ders saati bazında devamsızlık girişlerini "Gelmedi, Geç kaldı, İzinli, Raporlu Hazırlıksız" seçenekleriyle yapabilirsiniz. SMS yoluyla anında devamsızlık bildirimi sağlayabilirsiniz.

6- Muhasebe İşlemleri
Programın en zengin modüllerindendir. Öğrenci taksitlendirme, ödemeler, maddelerini kendinizin belirleyebileceği kayıt sözleşmeleri, senet ve ödeme makbuzu çeşitleri, giderler ve gider hesapları, sınıf ve genel bazda ödenenler, ödenecekler, günlük ve aylık kasa gibi işlemleri yetkilendirmeler dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Yeni eklenen versiyon ile yeni kayıt, herhangi bir ücret veya ödeme bilgi değişikliği, ödeme silme gibi işlemlerin kuruculara anlık olarak SMS ile iletilmesi sağlanmıştır.

7- SMS işlemleri
Programımız aynı zamanda bir SMS programıdır. Kayıtlı öğrencilere veya herhangi numaralara anında SMS gönderimi yapabilirsiniz. Öğrenci SMS gönderimlerinde sınıf, anne, baba, veli gibi seçimleri yapabilirsiniz.

8- Parmak izi ve kartlı geçiş sistemi
Kuracağınız parmak izi cihazı ile giriş ve çıkışlarda anlık veli SMS bildirimi sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde belirli bir saatte parmak basmayan öğrencilere "GELMEDİ" veya "GEÇ KALDI" SMS bildirimi gönderilmektedir. Sistemin cihaz dahil ek maliyeti 900 TL. dir.

Bunların dışında Okul Zil Programı, Bilgi yarışması Programı, Kütüphane Programı, Sınav Organizasyonu Programı, Hatırlatmalar, Etiket Programı, Kart Yazıcı Programı program dahilinde kullanabileceğiniz bölümlerdendir.

www.teknosinav.com
0 212 967 68 69 - 0505 374 82 17
 
Geri
Üst